Jacek Krzemiński | 13.12.2021

Serwis Tuwartomieszkac.pl zakończył działalność

Drodzy Czytelnicy, ze względu na zmiany, jakie dokonują się właśnie w moim życiu zawodowym, byłem zmuszony zakończyć działalność serwisu Tuwartomieszkac.pl, którego jestem wydawcą. A właściwie zawiesić go, bo być może ten serwis zostanie jeszcze kiedyś reaktywowany. Choć jeśli tak miałoby się stać, to na razie nie wiadomo, kiedy mogłoby to nastąpić.

Bardzo dziękuję Wam wszystkim za uwagę, za to, że zaglądaliście do naszego serwisu, że tak licznie czytaliście nasze artykuły. Za to, że dzięki Wam serwis mógł się rozwijać. Niektóre z naszych artykułów czytały tysiące osób, za co szczególnie dziękuję (liczba Czytelników naszego serwisu dochodziła do 10 tysięcy miesięcznie). Dziękuję także wszystkim mediom i ich dziennikarzom, którzy przytaczali nasze publikacje.

Mam nadzieję, że nasz serwis chociaż trochę przewartościował ocenę wielu mniejszych miejscowości w Polsce, że dał do myślenia tym, którzy uważają, że w naszym kraju warto mieszkać tylko w którymś z największych miast lub ich bezpośrednim sąsiedztwie. Bo o to właśnie nam chodziło: żebyśmy nie zakładali z góry, że w Polsce tylko w największych metropoliach dobrze się żyje. Bo tak nie jest, a nawet jest wręcz przeciwnie. Przynajmniej ja tak uważam i wydaje mi się, że mam mocne argumenty uzasadniające ów pogląd. Te argumenty są m.in. w zakładce „O nas” w Tuwartomieszkac.pl.

Serwis Tuwartomieszkac.pl nie zniknie w najbliższych miesiącach – kończy działalność w tym sensie, że nie będą już w nim pojawiać się nowe treści, nowe artykuły. Nie będzie też sprzedawał swojej oferty. Serwis jest więc „zamrożony”. Ale może jeszcze kiedyś przyjdą lepsze czasy dla takiego serwisu i wtedy będzie można go „odmrozić”, reaktywować (oby, bo moim zdaniem taki serwis jest bardzo potrzebny).  Gdyby ktoś z Was był tym zainteresowany, chciałby w tym pomóc, proszę o kontakt e-mailowy: jacekkrzeminski4@gmail.com.

Do zobaczenia!

Jacek Krzemiński, wydawca serwisu Tuwartomieszkac.pl